BIO

Klára Vytisková platí za jednu z nejvýraznějších a nejrespektovanějších ženských osobností na české hudební scéně. Zpěvačka a skladatelka zaujme nezaměnitelným stylem, hlasovým projevem i podmanivým charismatem. Ať už jde o hudbu, kde je její doménou inteligentní pop, módu či lifestyle, Klára je prostě osobnost. Dokazuje to jak na svých koncertech, performance, tak i jako moderátorka.

Klára, která vystudovala jazzový zpěv a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, na sebe poprvé výrazně upozornila v kapele Toxique, s níž má na kontě tři řadová alba a Cenu Anděl za Objev roku 2008. Od roku 2013 se úspěšně etabluje coby sólová interpretka a širší veřejnost ji může znát také jako porotkyni 4. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Na svém kontě má sólový debut Home vydaný v roce 2015 pod jménem KLARA., z nějž vzešly úspěšné singly Survival, Home či Forever. Album, jehož hlavními tématy byla mateřská láska a rodina, jí zároveň vyneslo Cenu Anděl v Kategorii Zpěvačka roku 2015.

V roce 2020 vydala svou aktuální sólovku Love Is Gold, které obsahuje singly Just Be You a Gold (feat. Albert Černý), které můžete znát mimo jiné z hitparády Evropy 2.

Theme: Overlay by Kaira